Отзывы о компании ДИМКОМ
- Віктор Х.
Не зрозуміло на сайті вказано товщина матеріалу з якого виготовляється виріб. А так все добре. Дякую.
Руслан Я.- Василь Л.
Труби гарні але діаметр трохи завеликий ,великий крок на зʼєднанні
Сергей Г.- Александр Ч.
Рекомендую
Дмитрий О.- Алексей О.
Все добре
Евгений Л.- олег п.
- Дмитро Б.
